Cihan Deri Sanayi A.Ş. | Vizyon & Misyon
Cihan Deri Sanayi A.Ş.
Türkçe    English    Pусский   

BİZ DERİCİYİZ...

Vizyon & Misyon

CİHAN DERİ A.Ş. olarak müşterilerimizin memnuniyetini; kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir bir fiyat anlayışı ile sağlamaktayız. Başarılarımızı, Çalışanlarımızın kalite, müşteri bilinci ve kendi gelişimlerine yönelik eğitim faaliyetleri ile desteklemekteyiz. Kaliteyi yalnızca vazgeçilmez bir amaç olarak değil , aynı zamanda bir yaşam biçimi olarak da benimsemiş olan Firmamız, bu anlayışı ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetimi Sistemi Belgesi ile 2005 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca, AS9100 Kalite Belgesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

Faaliyet alanı ve hizmet metodları yönünden çevreye zarar vermeden, çevre ile dost bir şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamız dünyamızın kısıtlı kaynaklarından verimli olarak kullanılmasının bilincindedir. Deri Organize Sanayi Bölgemizde Dünya standartlarında Türkiye’nin en gelişmiş arıtma sistemine sahibiz. Bu arıtma sisteminde fiziksel , kimyasal ve biyolojik arıtma yapılmaktadır. Atıklarımız Fabrikamızda ayrıştırılıp, Lisanslı Firmalara verilerek geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Misyonumuz; Müşteri Odaklı Kalite Anlayışı ve Kalite Bilinci ile ürettiğimiz ürünlerimiz ile Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermek

Vizyonumuz; tecrübemiz ve teknik alt yapımız ile hizmet verdiğimiz sektörlerde sürekli tercih edilen bir firma olmaktır.


 
Duyurular

 

          
 

Shoptooo.com, Sacs a main Gucci Discount, Chaussures Salomon Pas Cher

Google Analytics